Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Start
#AkcjaŻonkile w naszej szkole

19 kwietnia uczniowie klasy II f wraz z nauczycielką języka polskiego, panią Edytą Danielską, włączyli się w obchody 78. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

Więcej…
 
Świąteczna Paczka Dobra

31 marca 2021 roku zakończyliśmy zbiórkę żywności i środków chemicznych  w ramach akcji „Paczka Dobra” organizowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda, z którym współpracuje nasze Szkolne Koło Wolontariatu.

Więcej…
 
Mistrzyni ortografii

Patrycja Szabla, uczennica klasy 2e o profilu humanistycznym, została laureatką konkursu ortograficznego i zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim VIII Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii”.

Więcej…
 
Certyfikat Dobrze zaprojektowanej Szkoły

Nasze liceum po raz kolejny otrzymało certyfikat „Dobrze zaprojektowanej Szkoły" i znalazło się na mapie ogólnopolskich placówek, które podejmują ambitne wyzwania edukacyjne. To z kolei umożliwia uczniom odkrywanie pasji i twórcze doskonalenie kompetencji.

Więcej…
 
Sukces w konkursie historycznym

W minionym tygodniu rozstrzygnięta została IV już edycja konkursu historycznego „Epizody Niepodległości. Elity Ziemi Sadeckiej II Rzeczypospolitej i ich losy”.

Więcej…
 
Spotkania na UJ

Już w marcu uczniowie naszego liceum wezmą udział w cyklu spotkań „Na pograniczu biologii, chemii i fizyki” organizowanego przez Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Więcej…
 
Konkurs bioetyczny

Paulina Kurzeja, Paulina Polak i Kamila Majchrzak -uczennice klasy 2f powalczą o Diamentowy Indeks Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II.

Więcej…
 
KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

od momentu wybuchu epidemii koronawirusa, która gwałtownie zmieniła naszą rzeczywistość, minął już rok, walka z niewidzialnym wrogiem ciągle jednak trwa. Liczba osób, które muszą zmierzyć się z COVID-19, w ostatnim czasie niebezpiecznie wzrosła.

Więcej…
 
Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności, spełnienia marzeń oraz życzliwości. Niech radość i uśmiech towarzyszy Wam każdego dnia, a uczucia przyjaźni i miłości dają poczucie spełnienia i satysfakcji zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym.

 
Wyróżnienie dla Nadii Zychowicz w konkursie krasomówczym

W dniu 25 lutego 2021 r. odbyły się eliminacje regionalne  XXIII Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Wojciecha Korfantego zorganizowane przez Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Więcej…
 
Niezwykły mural

Dwa dni. Tyle zajęło mgr Morsowi i uczniom Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu stworzenie niezwykłego muralu w sali biologicznej. Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie muralu i złożenie autografów pod dziełem. 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345następnaostatnia »

Strona 3 z 5

Nowości

Popularne


LO Stary Sacz 2011