Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start
Wyróżnienie dla Oliwii w konkursie recytatorskim

Dnia 7 czerwca w MCK Sokół w Nowym Sączu zakończyły się eliminacje rejonowe 66 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Z naszej szkoły udział  w Turnieju recytatorskim wzięli: Oliwia Tokarczyk z kl. 2a, Sebastian Wojnarowski i Arkadiusz Drożdż z kl. 2e. Po obradach jury przyznało nagrody i wyróżnienia. Oliwia Tokarczyk otrzymała wyróżnienie bez kwalifikacji do eliminacji wojewódzkich.   Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, bowiem Oliwia reprezentuje naszą szkołę w wielu konkursach. Uczniów do konkursu przygotowały panie Małgorzata Jawor i Iwona Rychlewska.

 


LO Stary Sacz 2011