Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start
Wycieczka klas pierwszych do Krakowa

Piękny czwartkowy dzień klasy pierwsze spędziły w największym Parku Trampolin w Małopolsce. Go Jump Mega Park w Krakowie jest świetnym miejscem na integrację i zabawę. To tutaj uczniowie klas pierwszych mogli popracować nad swoją kondycją po długich miesiącach spędzonych przed komputerem w czasie nauki zdalnej. Przygoda w parku trampolin trwała ponad dwie godziny. Młodzież miała możliwość aktywnie i sportowo spędzić czas w dwóch strefach – GOJUMP na trampolinach i GOAIR w Powietrznym Mieście, w który  znajdują się dmuchane atrakcje. Zaletą skakania jest fakt, że podczas godziny na trampolinie można spalić aż 1000 kcal! Oj, dziś wielu z nas spaliło dużo kalorii!

 

Po intensywnym i pełnym energii pobycie w parku trampolin, nadszedł czas na odpoczynek  w Multikinie. Film pt. „Cruella” przeniósł wszystkich aż do Londynu, gdzie wspólnie z główną bohaterką przeżyliśmy jej przykre doświadczenia życiowe. Przenieśliśmy się w świat mody lat 70-tych. Zaletą filmu są bogate stroje, kolorystyka i ścieżka dźwiękowa.

Wycieczka do Krakowa była okazją do lepszego poznania się i zintegrowania. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni. Oczywiście, żeby wycieczka była udana, obowiązkowy był postój w Mc Donaldzie, gdzie mogliśmy się posilić.

Opiekę nad uczniami sprawowały wychowawczynie: p. Joanna Czerpak, p. Małgorzata Jawor i pani pedagog Agnieszka Leska.

 


LO Stary Sacz 2011