Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start
"Historyczny" piątek
W piątek 18 czerwca 2021 roku odbyły się dwie gale podsumowujące konkursy historyczne. W siedzibie Fundacji Sadeckiej rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Historyczny „ Mój Region – Moja Duma. Moje Miasto – Moja Duma”. Miło mam poinformować, że laureatką II miejsca i zdobywczynią stypendium im. Braci Potoczków została uczennica klasy II b Natalia Szwala, której opiekunem merytorycznym była mgr Teresa Szewczyk. Tytułu finalisty konkursu zdobyły Anna Lipka, Oliwia Tokarczyk , Kinga Tudaj przygotowane przez mgr Magdalenę Srokę oraz Monika Grabska i Patrycja Szabla, których opiekunem była mgr Teresa Szewczyk.

Laureatce Natalii i finalistkom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Kolejna gala odbyła się w Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu gdzie podsumowano wyniki konkursu „ Ziemia Sadecka do przeszłości do współczesności” . Wyróżnienia w tym konkursie uzyskały uczennice : Kinga Tudaj i Marlena Niemiec, których opiekunem merytorycznym była mgr Magdalena Sroka oraz Natalia Szwala przygotowana przez mgr Teresa Szewczyk.

W tym trudnym roku gdzie przygotowania do konkursów były utrudnione przez liczne ograniczenia te sukcesy uczniów starosądeckiego liceum napawają wielkim optymizmem, że w normalnych warunkach będzie jeszcze lepiej.

Wszystkim nagrodzonym i opiekunom serdecznie gratulujemy.

 


LO Stary Sacz 2011