Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2006 - 2007
Rok 2006 - 2007
Dziennikarska Podróż

Dnia 12 czerwca 2007 r. członkowie kółka dziennikarskiego, redagujący gazetkę szkolną "Curier" w naszym liceum pod opieką pań mgr Doroty Kruczek i mgr Małgorzaty Kaczor wgłębili się w tajniki pracy dziennikarz zarówno telewizyjnego, jak i radiowego.

Więcej…
 
W przededniu jubileuszu Starego Sącza

W dniu 24 maja 2007 roku uczniowie naszej szkoły z klas 1d i 1e wzięli udział w sesji popularnonaukowej z okazji 750-lecia miasta Starego Sącza i 60-lecia Starosądeckiej Biblioteki.

Więcej…
 
Egzaminy Maturalne

Rozpoczął się czas zdawania egzaminów maturalnych. Trzymamy kciuki za wszystkich naszych maturzystów :).

Więcej…
 
Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

27 kwietnia 2007 roku odbyły się w Nowym Sączu na terenie Parku Strzeleckiego Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Już trzeci rok z rzędu nasza szkoła bierze w nich udział i nie schodzi z czołówki.

Więcej…
 
Dzień Europejski

18 kwietnia 2007 r. w naszym liceum został zorganizowany Dzień Europejski. Obchodzony jest on dla upamiętnienia ogłoszonej w 1950 r. przez Roberta Schumana propozycji utworzenia zjednoczonej Europy.

Więcej…
 
Pielgrzymka

W piątek, 13 kwietnia 2007 roku, uczniowie wszystkich klas trzecich naszego LO udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy.

Więcej…
 
Targi Edukacyjne

Targi Edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych

Więcej…
 
Sukcesy w konkursie histroycznym

Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu brało udział w konkursie historycznym "Losy Oręża i Żołnierza Polskiego. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego".

Więcej…
 
VI edycja mistrzostw w trójboju siłowym

Dnia 28 lutego 2007 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie w Starym Sączu odbyła się IV Edycja Mistrzostw Szkół Średnich w TRÓJBOJU SIŁOWYM.

Więcej…
 
Turniej Walentynkowy

14 lutego 2007 roku w naszej szkole odbył się "Turniej Walentynkowy" - (piłka siatkowa - pary mieszane). W turnieju uczestniczyli uczniowie klas I,II,III - ogółem 16 par.

Więcej…
 
Dzień Sportu

W piątek, 1 czerwca, w naszym liceum będziemy obchodzili DZIEŃ SPORTU. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w licznych konkursach i w pokazie udzielania pierwszej pomocy przygotowanym przez ratowniczki z naszej szkoły.

Więcej…
 
Sukces Pawła Kozielca

Paweł Kozielec, uczeń klasy 2d LO im. M. Skłodowskiej- Curie w Starym Sączu, zajął II miejsce w finale III edycji Konkursu Wojewódzkiego "Papież o Młodych, Młodzi o Papieżu".

Więcej…
 
Pożegnanie klas trzecich

W piątek, 27 kwietnia 2007 roku, pożegnaliśmy klasy trzecie naszego LO. Wszyscy uczniowie ukończyli szkołę i zostali dopuszczeni do egzaminu maturalnego.

Więcej…
 
Wizyta w zaprzyjaźnionej szkole

W dniach 23 - 24 kwietnia br, delegacja naszej szkoły przebywała na Słowacji w zaprzyjaźnionej szkole w Nowej Spiskiej Wsi.

Więcej…
 
52 ogólnopolski konkurs recytatorski

W sobotę - 14 kwietnia 2007 r. - w Małopolskim Centrum Kultury "SOKÓŁ" w Nowym Sączu odbył się kolejny etap 52 OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO - eliminacje rejonowe.

Więcej…
 
Dzień Otwarty Szkoły

W dniu 11 kwietnia 2007 roku miał miejsce Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego. Dla gości czyli uczniów okolicznych gimnazjów zostały przygotowane stoiska z informacjami dotyczącymi szkoły, rekrutacji, tradycji liceum.

Więcej…
 
Mistrz i Małgorzata

Laury na ostatnim już etapie Małopolskiego Konkursu Czytelniczego "Bohaterowie Mistrzai i Małgorzaty M. Bułhakowa".

Więcej…
 
52 edycja ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego

Czym jest poezja? Odpowiedź na to pytanie znają na pewno uczestnicy szkolnego etapu konkursu recytatorskiego, który odbył się 1 marca 2007 r.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Czytelniczy

5 lutego 2007 roku, we czwartek, w naszym LO odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem Bohaterowie Mistrza i Małgorzaty Michaiła Bułhakowa.

Więcej…
 
Spotkanie z dziennikarzem

3 stycznia 2007 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z redaktorem naczelnym Dziennika Nowosądeckiego panem Wojciechem Molendowiczem.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2


LO Stary Sacz 2011